پشتیبانی خانه تو

جستجوی سریع در سوالات
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

چگونه آگهی مورد نظر خود را پیدا کنم؟

 

شما می‌توانید کالا یا خدمت مورد نظر خود را به چند روش مختلف در «دیوار» جستجو نمایید:

جستجوهای شما محدود به همان شهری است که از ابتدا آن را در صفحه «دیوار من» بخش «تنظیمات» انتخاب نموده‌اید و برای جستجو در سایر شهرها باید شهر دیگری را انتخاب کرده و مجددا نسبت به جستجوی خود اقدام نمایید. در نوار پایین برنامه سمت راست می‌توانید شهر انتخابی خود را مشاهده نمایید.

هنگامی که واژه مورد نظر خود را در کادر بالای صفحه می‌نویسید ، خانه تو به شما پیشنهادهایی مشابه با محصول یا خدمت مورد نظر شما در دسته‌بندی‌های مختلف ارائه می‌دهد. در صورتی ­که از پیشنهادهای «خانه تو» استفاده نمایید جستجوی شما محدود به همان دسته‌بندی خاص که به شما پیشنهاد داده شده است می‌شود، در غیر اینصورت اگر پس از نوشتن واژه موردنظر بر روی علامت جستجو (ذره‌بین) در پایین سمت راست ‌صفحه‌کلید خود بزنید محصول یا خدمت مورد نظر شما در تمام دسته‌بندی‌های «خانه تو» مورد جستجو قرار می‌گیرد.

در برخی از دسته‌بندی‌ها و صفحات، لیستی از محبوب‌ترین دسته‌بندی‌ها و جستجوها که بر اساس الگوریتم خاصی تهیه شده است در زیر نوار جستجو به شما نمایش داده می‌شود.

با این روش شما به سادگی می‌توانید با انتخاب این گزینه‌ها وارد دسته‌بندی آن شوید و کالاهای موجود در آن دسته‌بندی خاص را مشاهده نمایید.

در تمام روش‌های بالا می‌توان جستجو را دقیق‌تر انجام داد، برای مثال مواردی مثل میزان کارکرد، مدل و برند در انتخاب ماشین و مواردی مثل متراژ و تعداد اتاق در انتخاب خانه حائز اهمیت است که این موارد را می‌توان فیلتر کرد تا جستجوی ما صرفا مختص به فیلترهای انتخابی ما گردد.

برای آموزش فیلتر به بخش «فیلتر کردن چیست؟» در تب بعدی مراجعه نمایید.

اگر قصد دارید جستجوی خود را دقیق‌تر انجام دهید و یک سری فاکتورها را نیز در آن دخیل کنید از قسمت فیلتر می‌توانید استفاده نمایید.

برای مثال برای خرید خودرو فاکتورهایی مثل برند خودرو، کارکرد و سال ساخت و برای خانه فاکتورهایی مثل تعداد اتاق، متراژ و محدوده اهمیت دارند که با محدود کردن این عوامل به نتایجی خواهیم رسید که مورد علاقه ما هستند، در این حالت تصمیم‌گیری ساده‌تر و گزینه‌­های انتخابی محدودتر خواهند شد.

در تمامی صفحات «خانه تو» در کنار نوار جستجو علامتی شبیه به یک «قیف» وجود دارد که برای فیلتر کردن آگهی‌ها از آن استفاده می‌شود. با کلیک بر روی آن صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود موارد را پر کنید و با زدن گزینه اعمال آگهی‌های مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید با توجه به دسته‌بندی که در آن قرار دارید و یا انتخاب می‌نمایید، گزینه‌های متفاوتی جهت فیلتر کردن آگهی‌ها برای شما به نمایش درخواهد آمد.

همچنین در هر دسته‌بندی پرکاربردترین فیلترها در زیر نوار جستجو نمایش داده می‌شود که می‌توانید جهت سهولت جستجو از آن‌های نیز استفاده نمایید. به عنوان مثال مطابق تصویر زیر، در دسته‌بندی خودرو امکان تعیین برند خودرو در زیر نوار جستجو ارائه شده است.