پیشنهادات و انتقادات | خانه تو

پشتیبانی خانه تو

جستجوی سریع در سوالات
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

درخواست اضافه کردن امکانات جدیدی دارم

در صورتی که پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در «خانه تو» و یا اضافه نمودن امکانات و گزینه‌های جدید در ذهن‌تان دارید، خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادهای خود را با زدن دکمه «ارسال پیشنهادات و انتقادات» و انتخاب مراحل آن، با ما درمیان بگذارید.به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما به طور کامل انتقال داده شده و در صورت تأیید توسط تیم‌های فنی و اجرایی برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

درخواست اضافه کردن شهر/محله جدیدی دارم

شهرها بر اساس جمعیت‌ و درخواست ها به خانه تو اضافه شده‌اند. در صورتی که تعداد درخواست‌های مستقل و مجزا برای اضافه کردن یک شهر جدید زیاد باشد، شهرهای جدیدی نیز به خانه تو افزوده خواهند شد.

لطفا درخواست اضافه کردن شهر خود را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی یا با زدن دکمه «ارسال پیشنهادات و انتقادات»، با ما درمیان بگذارید.

همچنین اگر در حال حاضر شهر شما در «خانه تو» قرارندارد، شما می‌‏توانید برای ثبت آگهی‌تان از مرکز استان و یا شهرهای اطراف خود نیز استفاده نمایید.

از «خانه تو» انتقاد دارم

اگر نسبت به رویه‌ی کلی یا مورد خاصی در «خانه تو» انتقادی دارید، لطفا آن را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی با زدن دکمه  «ارسال پیشنهادات و انتقادات»، با ما درمیان بگذارید و با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در تکمیل و بهبود روند‌های سایت یاری فرمایید.

لازم به ذکر است که قوانین «خانه تو» با تکیه بر قوانین جاری کشور، نهادهای قضایی و قانونی و بازخورد کاربران و به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده‌اند. به همین دلیل برخی از قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کرده و یا بندهای جدیدی به آن اضافه شود.