1532

پرتکرارترین دلایل حذف آگهی کدامند؟

در این مقاله ۵دلیل عمده از پرتکرارترین دلایل عدم انتشار آگهی‌ها توضیح داده شده است که با رعایت آن می‌توانید به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی آگهی خود را ثبت نمایید.

پس از حذف و یا عدم انتشار، دلیل آن از طریق ایمیل صندوق پستی «خانه تو»، به آدرس ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود؛ بنابراین جهت اطلاع از این موارد حتما در زمان ثبت آگهی از صحیح وارد کردن آدرس ایمیل خود مطمئن شوید.

با لمس هر کدام از دلایل زیر می‌توانید توضیحات کامل آن را مشاهده نمایید:

درج مکرر آگهی مشابه در بازه زمانی کوتاه

در صورتی‌ که شما بصورت هم‌زمان چند آگهی مشابه را ثبت کرده باشید با این پیغام روبرو می‌شوید.
همچنین پس از حذف آگهی تا ۲۴ ساعت قادر به ارسال آگهی با محتوای مشابه با آگهی حذف‌شده نیستید و در طول این زمان اگر اقدام به ثبت آگهی مشابه نمایید با پیغام «درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه» روبرو می‌شوید.
علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

دسته‌بندی اشتباه آگهی

برای سهولت در جستجو و دسترسی کاربران «خانه تو» به آگهی‌ها، دسته‌بندی‌هایی بوجود آمده‌اند.

در هنگام ثبت آگهی با توجه به ماهیت محصول یا خدمت خود دسته‌بندی مشخصی را انتخاب می‌کنید، برای آگاهی بیشتر از دسته‌بندی‌های «خانه تو» می‌توانید بخش «دسته‌بندی مناسب آگهی من چیست؟» را مطالعه نمایید.

اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید آگهی شما با این عنوان که «دسته‌بندی اشتباه است» رد می‌شود و دسته‌بندی پیشنهادی با توجه به آگهی شما به ایمیلی که در آگهی قرار داده‌اید ارسال می‌گردد.

آگهی تکراری

طبق قوانین «خانه تو» امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه وجود ندارد.

درصورتیکه می‌خواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید باید ابتدا آگهی قبلی خود را از «خانه تو» حذف کرده و پس از 24 ساعت نسبت به ثبت آگهی جدید اقدام نمایید، راهنمای حذف آگهی بصورت کامل در بخش «چگونه آگهی خود را حذف کنم؟» آمده است.

این قانون با تکیه بر بازخورد کاربران و به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده‌اند.

همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

تبلیغ سایت و شبکه های اجتماعی در دسته نامناسب

تبلیغ سایت و درج وب‌سایت و شبکه اجتماعی در دسته خدمات و با پرداخت هزینه لینک امکان‌پذیر است.

درصورتی‌که قصد دارید آدرس وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی خود را در آگهی خود قرار دهید، این امکان تنها در دسته «خدمات» امکان‌پذیر می‌باشد.

در دسته «خدمات» امکانی فراهم شده است که شما می‌توانید با پرداخت هزینه، آدرس وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در فیلدهای آگهی قرار دهید. این گزینه امکان ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهید که بازدیدکنندگان با کلیک بر روی آن بصورت مستقیم به آدرس ذکر شده فرستاده می‌شوند و دیگر نیازی به جستجو و یا کپی کردن آدرس نیست.

همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه «ارتباط با پشتیبانی» در پایین صفحه با ما مطرح نمایید.


ارتباط با مشتری